Ruim 200 aanmeldingen voor de Fokveedag in Putten

Fokveedag Putten 

18 maart 2017

aanvang: 9.15 uur

in Manege "Hippisch Verband Putten"

 

De organisatie van de Fokveedag meldt dat er veel dieren zijn opgegeven voor de keuring!

44 studenten Veehouderij van het Groenhorst College uit Barneveld nemen een dier mee van het thuisfront/stagebedrijf of een ander uitgezocht bedrijf mee.

Totaal zijn er 40 roodbonte koeien aangemeld (mede via school) en 19 Jersey's van 4 bedrijven.

Daarnaast zijn er 6 100-tonners opgegeven en 17 pinken waarvan een gedeelte mee zal doen aan de showmanshipcompetitie. De jongste jeugd gaat de strijd aan met 27 kalveren en ook zullen er weer diverse bedrijfsgroepen zijn, waaronder ook enkele Jerseygroepen!

We wensen alle deelnemers succes met de voorbereidingen en hopen op een mooie dag!

VVB Veluwe IJsselstreek

Nieuws

05-07 Tijdens de extra ingelaste algemene ledenvergadering op 27 juni in de Pineta in Nunspeet werd het voorstel besproken voor de aanvraag van een erkenning voor ons eigen MPR-programma. Omdat het per 1 november niet meer mogelijk is om alleen voor...

214