Ruim 200 aanmeldingen voor de Fokveedag in Putten

Fokveedag Putten 

18 maart 2017

aanvang: 9.15 uur

in Manege "Hippisch Verband Putten"

 

De organisatie van de Fokveedag meldt dat er veel dieren zijn opgegeven voor de keuring!

44 studenten Veehouderij van het Groenhorst College uit Barneveld nemen een dier mee van het thuisfront/stagebedrijf of een ander uitgezocht bedrijf mee.

Totaal zijn er 40 roodbonte koeien aangemeld (mede via school) en 19 Jersey's van 4 bedrijven.

Daarnaast zijn er 6 100-tonners opgegeven en 17 pinken waarvan een gedeelte mee zal doen aan de showmanshipcompetitie. De jongste jeugd gaat de strijd aan met 27 kalveren en ook zullen er weer diverse bedrijfsgroepen zijn, waaronder ook enkele Jerseygroepen!

We wensen alle deelnemers succes met de voorbereidingen en hopen op een mooie dag!

VVB Veluwe IJsselstreek

Nieuws

15-11 Terwijl er hard aan het jaarverslag gewerkt wordt, willen wij alvast een tipje van de sluier oplichten over de overige statistieken. Het jaarverslag hopen wij voor de Kerst bij onze leden in de bus te hebben. Exterieur Bij de...

214